Zawsze marzyłeś o samochodzie ze Stanów Zjednoczonych? Nie wiesz jak poradzić sobie z przepisami oraz jak dokonać właściwego zakupu? Jesteśmy firmą specjalizującą się w modyfikacji amerykańskich wersji Volvo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku w przystosowywaniu aut na rynek europejski. Niedawno ściągnąłeś swoje Volvo ze stanów? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat przystosowania go do rynku europejskiego.

Co obejmuje konwersja Volvo z USA na EU?

  • Zmiana jednostek na prędkościomierzu na europejski;
  • Wgranie nowego menu do komputera pokładowego (język polski);
  • Wgranie nawigacji w języku polskim;
  • Otwieranie i zamykanie szyb z kluczyka;
  • Inne modyfikacje zgodne z normami europejskimi;
  • Doposażenie do wyższych wersji;
  • Oprócz tego oferujemy również profesjonalny serwis.

Konwersja Volvo z USA pod kątem standardów UE

Każdy fan motoryzacji jest świadom różnic w standaryzacji między rynkiem europejskim i amerykańskim. Standaryzacja jest różna szczególnie w branży motoryzacyjnej. Świadczymy usługi pod kątem dostosowania norm do warunków europejskich. Zmiana prędkościomierza na jednostki europejskie, dostosowanie dobieranych częstotliwości radia, zmiana oprogramowania na język Polski.

Konwersja Volvo – zmiana języka na polski

Sprowadzając auto z USA musimy liczyć się z obcojęzycznym menu i instrukcją obsługi. Jako że specjalizujemy się w modyfikacjach aut marki Volvo sprowadzanych ze stanów zjednoczonych mamy możliwość wgrania polskiego systemu. Poza modyfikacjami językowymi przygotujemy również inne udogodnienia takie jak zmykanie szyb i całego auta z kluczyka oraz wiele więcej. W naszej ofercie mamy wiele różnych procesów modyfikacji. Zajmujemy się marką Volvo, oferujemy serwis klimatyzacji, doposażanie auta a także chiptuning.

Volvo – polskie menu

Auta ze Stanów bardzo często są wyposażone w naprawdę ciekawe wyposażenie poprawiające komfort użytkowania. Niestety język angielski może być przeszkodą w odkryciu pełnych funkcjonalności danego samochodu. W naszej ofercie wgrywamy polskie menu abyś jako użytkownik mógł się cieszyć swoim autem w pełni.

Volvo – język polski nawigacji

Nawigacja to bardzo ważna rzecz we współczesnych samochodach. Nawigacje przystosowane na rynek amerykański nie muszą mieć dokładnych map drogowych Unii europejskiej dlatego też ich aktualizacja jest ważna. Proces aktualizacji nawigacji obejmuje również tłumaczenie na język polski. Nawigacja w języku polskim pozwoli skupić się na drodze i lepiej rozumieć komunikaty z nawigacji.

Volvo polskie menu
Volvo język polski